Годину спілкування «Чесний літописець свого часу»

2019-06-20

/Files/images/IMG_20190620_133513.jpg

20 червня в рамках клубу «В колі друзів» було проведено годину спілкування «Чесний літописець свого часу».

Бібліотекар Тимошенко В.С. розповіла про життя Віктора Олександровича, про його не тільки письменницьку та підприємницьку діяльність, а й про нього, як про кіно- та театрального продюсера, співрежисера, актора і навіть співака. На заході для присутніх продемонстрували документальний фільм «Віктор Веретенников. Рух – це життя». Всі ділилися своїми враженнями після перегляду, а Рябіна О.М. розповіла про побачене під час екскурсії на молочний комбінат «Злагода» на якій вона особисто зустрічалась з В.О. Веретенниковим.

Біля оформленої виставки «Віктор Веретенников: політик, підприємець, письменник» для запрошених було проведено бібліографічний огляд і ознайомлено присутніх з книгами В.Веретенникова , які знаходяться у фонді нашої бібліотеки.

Книжкова виставка доповнена також видавничими матеріалами – це буклет з біографією Віктора Олександровича та книжкові закладки./Files/images/IMG_20190620_115914.jpg