Інтелект-гра та розваги «Згода в різноманітті» до Дня Європи та молоді в Україні.

2019-05-22

/Files/images/P90521-103208.jpg

21 травня 2019 року до КЗК «Апостолівська міська бібліотека» були запрошені учні 10-Б класу Апостолівської ЗШ №3 з вчителем Мякотіною Ю.Я. Для присутніх була проведена інтелект-гра та розваги під назвою «Згода в різноманітті» (до Дня Європи та молоді в Україні) . Під час заходу діти познайомилися з країнами, які входять до складу ЄС та дізналися, що Європа- це найцінніша скарбниця досягнень та пам`ятників культури. Це багаторічна історія, досвід, політичні, духовні традиції європейських народів.

Ведучі заходу сконцентрували увагу на майбутньому святі «День молоді», яке цього року відзначається 30 червня 2019 року. Це не просто чергова календарна дата. День молоді символізує юність, енергію, початок, запал, натхнення, самоствердження й активність молодих людей на шляху їхнього розвитку, дорослішання і становлення як особистості. Адже молодь- це невтомний двигун прогресу, майбутнє країни, джерело дерзань, пошуки, неспокою і реалізації найсміливіших сподівань.

Для учнів були проведені такі конкурси: «Бліц», «Жартівливі загадки», «Зав`яжи хустинку», «Автогонщики», «Лимон», в яких вони приймали активну учать та показали кмітливість, завзятість, ерудійність та наполегливість. За участь в цікавих, різноманітних конкурсах вони були нагороджені заохочувальними призами. Підготували та провели захід бібліотекар кафедри юнацтва Рибалкіна Ю.О. та провідний бібліотекар інформаційно-краєзнавчого відділу Байрак Л.І.

Вітаємо всіх з Днем молоді!

/Files/images/P90521-105134.jpg

/Files/images/P90521-105724.jpg