Виставка-подорож сторінками історії «Симон Петлюра – символ української державності!» (до 140-річчя від дня народження Симона Васильовича Петлюри)

2019-05-13

/Files/images/IMG_2041.JPG /Files/images/IMG_20190514_100814.jpg

13.05.2019 на абонементі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» оформлено виставку-подорож сторінками історії «Симон Петлюра – символ української державності (до 140-річчя від дня народження Симона Васильовича Петлюри), на якій представлена інформація про Симона Петлюру. На основі яких можна скласти його портрет, щоб краще зрозуміти, якою ж людиною насправді був відомий палкий борець за незалежність України.

Все життя С. Петлюри до останньої миті було віддане боротьбі за єдність і самостійність українського народу. Це забезпечило йому видатне місце у нетлінній пам’яті нащадків.

Запрошуємо до нашої бібліотеки - переглянути нашу книжкову виставку. Це дійсно цікаво!