• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • «Хай же ніколи не буде війни» (до Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні)

«Хай же ніколи не буде війни» (до Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні)

2019-05-08

/Files/images/IMG_2022.JPG

І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,

Як зіницю ока, берегти.

В. Симоненко

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі в Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

З цією метою 7 травня в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» для учнів 6-А класу Апостолівської ЗШ №3 (класний керівник Кухтін О.О.) було проведено літературно-музичну композицію «Хай же ніколи не буде війни». Під час заходу, за допомогою відео сюжету, діти познайомилися зі сторінками історії періоду Другої світової війни, дізналися про роки окупації в Україні та про героїчні подвиги наших дідів та прадідів.

/Files/images/IMG_2009.JPG

У програмі зустрічі прозвучали музичні композиції, пісні, що були написані в роки війни і сьогодні, адже пісня завжди налаштовувала на добрі починання, надію та перемогу, а прочитані поезії, присвячені подіям воєнних днів допомогли сучасному поколінню усвідомити велич подвигу у Вітчизняній війні і посприяли виховати патріотичний дух та любов до рідної землі.

/Files/images/IMG_2010.JPG

Наше прагнення - розкрити трагічні роки війни через долі та звитяги чоловіків і жінок – уродженців різних куточків України та світу, які воювали у регулярних арміях або були партизанами, служили у допоміжних формуваннях або на передовій, пройшли всю війну або героїчно загинули в боротьбі. Важливо, що хоч би де перебували ці українці та вихідці з України, вони пліч-о-пліч з іншими народами воювали проти нацизму та дістали високі відзнаки країн, у лавах яких вони служили.

На завершення заходу, учням було запропоновано покласти квіти до монументу Слави. Підготували та провели літературно-музичну композицію бібліотекар кафедри юнацтва Рибалкіна Ю.О. та бібліограф Демченко В.А.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Другої світової війни, переніс роки окупації та пекло концтаборів, хто підняв з руїн і відродив рідний край.

Подвиг Ваш – безсмертний, пам’ять про Вас – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

/Files/images/IMG_2025.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 225

Коментарi