Виставка-пам’ять: «Як довго ця війна тривала…» (до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом)

2019-05-02

/Files/images/IMG_1997.JPG

До Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом на абонементі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» експонується книжкова виставка-пам’ять: «Як довго ця війна тривала…». На виставці представлено сучасні видання з історії України періоду Великої Вітчизняної війни, кращі книги воєнної тематики. Матеріали розкривають історичну правду про трагічні дні війни, змальовують постаті учасників воєнних дій. Це, перш за все, двотомне видання історичних нарисів «Україна в Другій світовій війні: погляд з XXІ ст.», в якому висвітлюється широке коло питань одного з найбільш драматичних періодів історії України – періоду Другої світової та Великої Вітчизняної війни та інші видання.

Основна мета книжкової виставки – показати відвідувачам, якою великою ціною нашому народу дісталася Перемога у Другій світовій війні й ще раз нагадати, що цей всесвітньо-історичний подвиг не згасне у віках, він назавжди залишиться у вдячній пам`яті людства. На виставці представлені такі розділи: «І знов війна стає перед очима..», «Повік ті дні у пам’яті не стерти».

Книжкова виставка «Як довго ця війна тривала…» - це світла пам′ять про велич народного подвигу, про нездоланну стійкість, мужність і волю людей, вічна пам′ять про покоління сорокових років, яке ціною власного життя захистило прийдешні покоління. Всіх, хто бажає долучитись до пам′яті воєнних років, до героїчного минулого своїх батьків, дідів і прадідів запрошуємо нашої бібліотеки.

Виставка представлена для широкого кола читачів.

Страшна війна ХХ століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині в Україні. Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості, мужності, билися за кожний клаптик рідної землі, вистояли і перемогли. Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Минуло вже 74 роки від Дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Та пам’ять про ті події завжди буде жити в наших серцях. Ось вже сімдесят четверта весна вітає всіх тих, хто пережив війну, вітає вона й тих, хто знає про ті події не лише з книг, фільмів чи від розповідей старшого покоління. Вітає і вкотре нагадує про страхіття війни й наказує берегти мир./Files/images/IMG_1998.JPG