«Чорнобиль- наш біль» (до Дня Чорнобильської трагедії (1986)

2019-04-26

/Files/images/DSCF4648.JPG

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їхні соціальні, економічні і побутові умови життя.

Щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, з нагоди 33-річниці від Дня трагедії на Чорнобильській АЕС, бібліотекар кафедри юнацтва КЗК «Апостолівська міська бібліотека» - Ю. О. Рибалкіна завітала до ЗШ №1 та провела захід під назвою «Чорнобиль – наш біль».

Захід проведено з метою вшанування ліквідаторів, розширити знання молоді про Чорнобильську трагедію, ліквідаторів, які рятували атомну станцію, виховувати почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок історії України.

На заході були присутні учні 11-А та 11-Б класів, вчитель історії Басова О.C., а також шкільний бібліотекар Приходько Н.В.

Під час заходу присутні дізналися про чорний квітневий день, коли стався вибух, про подвиг ліквідаторів-чорнобильців, які ризикуючи собою першими прийняли на себе вогонь атомної катастрофи. Також були показані відео-ролики «Вибух», «Чорнобиль 1986-2006», «Прип ‘ять», «Вражаюча історія бабусь, які живуть в зоні відчуження».

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, кого сьогодні вже немає з нами, та схилили свої голови перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс мільйонів на життя.

Нехай сьогоднішній день єднає усіх українців у належній шані та повазі до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та нашій спільній пам’яті про загиблих і померлих внаслідок техногенної катастрофи.