"Вільям Шекспір- геній століть" (до 455-річниці від дня народження англійського драматурга Вільяма Шекспіра

2019-04-17

/Files/images/IMG_1969.JPG

З нагоди відзначення 455-річниці від дня народження англійського драматурга Вільяма Шекспіра 17 квітня 2019 року в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» на кафедрі юнацтва була організована виставка-ім’я - «Вільям Шекспір-геній століть». Користувачі ознайомилися з біографією письменника, фотографіями та творами.

Вільям Шекспір (1564 -1616) - англійський драматург Єлизаветинської епохи. Народився в місті Стратфорд-на-Ейвоні. По досягненні 18 років він одружився з Енн Хатауей – дочці одного заможного поміщика, яка на кілька років була старша

за нього. У них було троє дітей. Коли Вільяму було приблизно

23 роки, він переїхав до Лондона. Завдяки стрімкій театральній кар’єрі, Шекспір незабаром став дуже багатою людиною. Поєднуючи акторську і драматургічну діяльність, Шекспір

проводив більшу частину свого часу в Лондоні, але в перервах виїжджав додому. Так, незадовго до своєї смерті Шекспір

повернувся в Стретфорд-на-Ейвоні. За 1606-1607 роки він написав ще кілька п’єс, а в 1613 зовсім перестав писати. Вважається, що останні три п’єси були написані спільно з іншим драматургом – Джоном Флетчером. Шекспір помер 23 квітня 1616. За свою недовгу кар’єру він написав понад 10 трагедій, 17 комедій, 10 історичних хронік, більше 150 сонетів і чимало романтичних віршів. Найбільш відомими з його творів є «Сон в літню ніч», «Король Лір», «Гамлет», «Приборкання норовливої», «Макбет», «Отелло», «Багато шуму з нічого», і звичайно ж, «Ромео і Джульєтта ». Чіткої хронології появи творів Шекспіра немає.