ВІДБІРКОВИЙ ТУР Всеукраїнського літературно – мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною», присвяченому видатній поетесі Олені Телізі.

2019-03-28

/Files/images/P90328-101528.jpg

28 березня 2019 року в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» на кафедрі юнацтва був проведений відбірковий тур Всеукраїнського літературно – мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною», присвяченого видатній українській поетесі, громадському діячу, патріотці України Олені Телізі, яка стала на шлях безкомпромісної боротьби за визволення своєї нації з поневолення, як фізичного так і духовного, яка героїчно пройшла життєвий шлях, але фашисти розстріляли її разом з чоловіком у Бабиному Яру.

Тому з метою популяризації творчості відомої української поетеси Олени Теліги серед широкої громадськості та національного - патріотичного виховання молоді засобами українського поетичного слова і музики, були підготовлені учні Апостолівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 ( І номінація ). Старшокласники продекламували твори Олени Теліги: «Не треба слів» - Шевченко Анна, 8 клас; «Відповідь» - Гуржій Нікіта, 11 клас; «Життя» - Прус Юлія, яка навчається в ДПТНЗ « Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів». Оцінили учасників журі у складі методиста Мацак С.А., бібліотекаря абонементу Тимошенко В.С., бібліотекаря відділу комплектування Приймак С.Ю. та визначили переможців, які візьмуть участь в обласному турі Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу, який відбудеться 11 травня 2019 року в м.Дніпро у приміщенні Громадського інформаційно-виставкового центру

« Медіапростір ». Переможницею стала Шевченко Анна- учениця Апостолівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3. Ми вітаємо Анну та бажаємо їй подальших творчих успіхів! До уваги користувачів бібліотеки представлена книжкова виставка, яка присвячена життю та творчості Олени Іванівни Теліги.

/Files/images/P90328-101306.jpg

/Files/images/P90328-101324.jpg