• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Книжкова вставка про людей, які внесли значний вклад у розвиток Дніпропетровської області та до 87-річниці утворення області«Усі разом»

Книжкова вставка про людей, які внесли значний вклад у розвиток Дніпропетровської області та до 87-річниці утворення області«Усі разом»

2019-03-21

/Files/images/IMG_20190320_110358тт.jpg

/Files/images/IMG_20190320_110428миииии.jpg

Краса життя

Дніпропетровськ…Зелені парки

Акацій пахощі п’янкі,

І відблиски електрозварки,

І пісні відгуки лункі…

Все, що створили в праці люди,

Сприймаю серцем у житті:

І те,що є, і те,що буде

У неспокійному бутті…

Павло Кононенко

На мальовничих берегах могутнього Дніпра в його середній течії широко розляглося одне з найбільших і найкрасивіших міст України – Дніпро. Історія його давня, наповнена цікавими подіями. Багато десятиліть вчені – історики та краєзнавці ведуть дискусії, коли ж воно виникло, називають різні дати заснування міста.

В цьому році рідне місто Дніпро відзначало 87- ти річчя від дня його заснування. Сьогоднішній Дніпро – один з найбільших фінансово – промислових центрів нашої держави, без перебільшення ділова столиця України. У розвиток міста та області значний внесок внесли визначні особистості краю. Дніпро має міцну соціальну інфраструктуру, забезпеченість соціальними послугами є однією з найвищих серед міст України.

Та найбільше багатство міста – це люди. З нього вийшли у широкий світ визначні вчені, письменники, митці, спортсмени. Дніпро називають кузнею урядових кадрів, адже багато відомих політиків і діячів народилися та чи працювали саме в цьому місті. Дніпропетровщина славиться трудовими людьми. Сьогоднішнє покоління пам’ятає історію рідного краю, поважає своїх героїв та високо цінить вклад визначних особистостей в розвиток сучасної Дніпропетровщини в галузях історії, науки,культури, мистецтва, літератури.

«Усі разом» - книжкова виставка про людей, які внесли значний вклад у розвиток Дніпропетровської області та до 87-річниці від дня її утворення підготовлена провідним бібліотекарем Байрак Л.І. в інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека». З краєзнавчих видань представлених на даній виставці читачам, відвідувачам є можливість ознайомитися з історією створення нашого краю, та визначними особистостями нашої області, які своїми зусиллями внесли внесок в розвиток та існування потужного індустріального центру. Поличка даної виставка «Світлі людські долі» представляє книжкові джерела про видатні імена краю такі як О.М. Макаров, В.Заруба, О. Гончар, М.Чабан, В.Веретеников, Л.Степовичка, О. Ратнер та інших. Книга Шумрикова – Карагодіна Л.П. «Талановиті співвітчизниці» приверне увагу про особисте життя та творчу діяльність жінок – дніпрянок, які живуть і працюють в Дніпрі, та на інші видання, які заслуговують уваги про визначних людей краю. Різний стиль людей, різні погляди на ті чи інші події, різні їхні заслуги, але всіх їх об’єднує любов до рідного краю, до його розвитку та процвітання, небайдуже ставлення до його долі.

Дніпро – наша краса і гордість, він заслуговує на нашу любов і турботу. Невблаганний час несе нас уперед, ми вже зробили перші кроки в ХХІ століття, і повною мірою повинні бути гідними тих людей, які творили наше місто, які внесли свою працю у розвиток його, щоб у новому тисячолітті він став справді сучасним європейським містом. А ми – його справжніми громадянами. Тільки усі разом це можна зробити.

Кiлькiсть переглядiв: 88

Коментарi