"Парфумна атмосфера жаху" до 70-річчя від дня народження Патріка Зюскінда.

2019-03-20

/Files/images/IMG_1942.JPG

26 березня 1949 року народився відомий німецький письменник Патрік Зюскінд.

З нагоди відзначення цієї дати в КЗК « Апостолівська міська бібліотека » бібліотекар кафедри юнацтва Ю.О. Рибалкіна 20 березня організувала для уваги читачів виставку-інсталяцію у фонді "Парфумна атмосфера жаху" (до 70-річчя від дня народження письменника). Користувачам було запропонавано ознайомитися з біографією письменника, фотографіями, його творами.

Патрік Зюскінд народився 26 березня 1949 року в Амбасі.

Після виходу роману «Парфумер. Історія одного вбивці», що був перекладений 33 мовами, ім'я Патріка Зюскінда стало культовим.
Услід за феноменальним успіхом роману «Парфумер» з'являються нові, не менш значні книги «Голубка. Три історії і одне спостереження» (1987) і «Історія пана Зоммера» (1991). Поступово Патрік Зюскінд стає відомим драматургом, прозаїком та автором сценаріїв.
В особистому житті Патрік Зюскінд дуже своєрідна людина. Він дуже сором'язливий, ніколи не дає інтерв'ю, зовсім закрита людина.
Через свій потаємний стиль життя, постійні відхилення пропозицій інтерв'ю й офіційних заяв щодо його творчості в літературному процесі преса називає його «Фантомом німецької розважальної літератури».


Кiлькiсть переглядiв: 68

Коментарi