Бібліотечний урок "Знайомство з бібліотекою"

2019-03-14

/Files/images/IMG_1939 (1).JPG

З метою формування інформаційної та бібліотечно-бібліографічної культури учнів 14 березня 2019 року до КЗК «Апостолівська міська бібліотека» були запрошені учні 9 – Б класу Апостолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 разом з класним керівником Демніченко О.М., та проведений бібліотечний урок під назвою «Знайомство з бібліотекою». Бібліотекар кафедри юнацтва Рибалкіна Ю.О. ознайомила учнів з бібліотекою. Метою уроку було ознайомити учнів із структурою дорослої бібліотеки та залучити підлітків до читання книг бібліотеки, навчити їх користуватись бібліотечною літературою, виховати любов до книги та бережливо ставитись до неї. Міська бібліотека – невід’ємна частина, своєрідна духовна скарбниця та інформаційна база рідного міста. Основне завдання бібліотеки – забезпечити збереження та поповнення бібліотечних фондів, їхнє комплексне розкриття та доступність. Кафедра юнацтва допомагає в навчальному процесі підліткам та молоді, здійснюючи обслуговування користувачів юнацького віку від 15 до 28 років. Також надає консультативну та практичну допомогу, приймає участь у соціологічних дослідженнях, організовує масові заходи і проводить популяризацію літератури: презентації книг, книжкові виставки, тематичні полички, вікторини, зустрічі з цікавими людьми, тематичні вечори, уроки державності та патріотизму, відео – години тощо.