"Співець веселої журби" (Сигнальна зупинка у фонді до 160-річчя від дня народження єврейського письменника Шолом-Алєйхема)

2019-03-01

/Files/images/P90304-111308.jpg
2 березня 2019 року минуло 160 років від дня народження відомого єврейського письменника та драматурга, життя якого було тісно пов'язане з Україною та її культурою. Він – автор веселих та водночас сумних книг про Тев'є-молочника, Менахем -Мендла, хлопчика Мотла, — безперечно, є найвідомішим з усіх єврейських письменників, які писали мовою їдиш.
З нагоди відзначення цієї дати, бібліотекар кафедри юнацтва, Ю.О. Рибалкіна, 1 березня організувала для уваги читачів сигнальну зупинку у фонді "Співець веселої журби" (до 160-річчя від дня народження єврейського письменника Шолом-Алєйхема). Користувачам було запропонавано ознайомитися з біографією письменника, фотографіями, його творами.

/Files/images/IMG_20190304_100639.jpg