«Знайомство зблизька» (зустріч з місцевою поетесою Ю.С.Шовкун)

2019-02-28

/Files/images/P2270116.JPG

І зорями, і веснами, і зливами

Цвіте життя вирує і бринить

Та не завжди буваємо щасливі ми,

Тож бережімо кожну світлу мить.

Нехай вона завжди тобі нагадує

Про дар життя – проміння золоте,

А все, що нас не тішить і не радує.

Забудеться. Не думай лиш про те.

Ю.С.Шовкун

27 лютого в інформаційно-краєзнавчому відділі КЗК «АМБ» провідним бібліотекарем Байрак Л.І. була проведена поетична хвилинка, «Знайомство зблизька», слухачами якої стали учні 11 класів ЗОШ №1 із учителем Трусій І.В та співробітники закладу. Захід передбачав зустріч із місцевою поетесою Шовкун Юлією Сергіївною. Присутні були ознайомлені з життєвим та творчим шляхом поетеси, особливостями її становлення як літературного митця, мали змогу вести діалог безпосередньо із автором.

/Files/images/P2270118.JPG

Твори Юлії Сергіївни вражають глибиною емоційної напруги, силою духовних і моральних випробувань, людяністю, вони пронизані глибокими філософськими роздумами про життя, призначення людини на Землі.

/Files/images/P2270122.JPG

Авторка розповіла, що для створення вірша для неї достатньо подиху природи, зміни пейзажу за вікном транспорту, в якому часто подорожує, та ручки й невеликого шматочка паперу. Справжнім талантом є уміння бачити красу довкола, захоплюватися, милуватися, дивуватися простим явищам природи, які ми спостерігаємо мало не щодня, та майстерно поетично показати її нам. Поетеса часто друкується в літературному альманасі «САКСАГАНЬ» (м. Кривий Ріг).

Шовкун Ю.С. поділилася, що першими і найкращими критиками прози та віршів є найрідніші люди, зокрема син Владислав, адже вони теж серцем і душею відчувають художнє слово.

Поетична зустріч була наповнена неймовірними віршами, які натхненно декламувала авторка. До того ж, як зізналася Юлія Сергіївна, присутні були першими слухачами деяких творів з нової збірки «Спрага щастя», яку поетеса передала в дарування бібліотеці.

Присутнім для прослуховування було запропоновано пісню «Дума про Кобзаря», автором якої є Шовкун Ю.С., а композитором та виконавцем Олександр Паньковецький.

Поетичні збірки : «Я люблю» (2005), «Сонячний дощ» (2009), «Спрага щастя» (2016).

Присутні подякували Юлії Сергіївні за цікаву зустріч та побажали здоров’я, творчого натхнення, написання подальших поетичних рядків, оскільки вірші митця торкнулися небес, душі кожного, вони спонукають до роздумів, до пошуків самого себе.

/Files/images/P2270128.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 94

Коментарi