День «ДЯКУЮ!» «Будь вдячний кожній хвилині життя»

2019-01-11

/Files/images/IMG_0154.JPG

11 січня у всьому світі і в Україні святкують найввічливіше свято – Всесвітній день слова «ДЯКУЮ!». Ініціатором проведення свята стали міжнародні організації ЮНЕСКО та ООН. Головна мета – нагадати жителям планети про високу цінність ввічливості, гарних манер та уміння дякувати оточуючим за добрі вчинки.

Всі ми чудово усвідомлюємо значення гарних манер, їх необхідність в повсякденному житті, але велику частину подяк ми висловлюємо, як би ненароком, не замислюючись про їх сенс. Однак, слова подяки володіють магічними властивостями — з їх допомогою люди дарують радість одине одному, висловлюють увагу і передають позитивні емоції — те, без чого наше життя стало б похмурим.

11 січня у світі відзначається дивовижний день – свято дуже гарного та дуже важливого для людини слова – «ДЯКУЮ!». Це слово має дивовижну властивість: воно може зігріти в найлютіший мороз, зблизити навіть незнайомих людей, розтопити лід ворожнечі та нерозуміння. Це слово, сказане щиросердно, здатне осяяти людську душу.

В КЗК «АМБ» пройшов День «ДЯКУЮ!» «Будь вдячний кожній хвилині життя» під час якого відбулась акція позитиву «Добрим словом один одного зігріємо», присвячена Всесвітньому дню «ДЯКУЮ!». В цей день користувачі абонементу дізналися про те, що серед багатьох січневих свят є один з найбільш чемних днів у році, коли весь світ відзначає свято «чарівного» слова і коротку історію виникнення слова «ДЯКУЮ!». А ми сказали: «ДЯКУЮ!» в першу чергу нашим дорогим користувачам за те, що вони вибрали саме нашу бібліотеку і подарували їм календарі на 2019 рік та вітальні листівки, створені нами власноруч.

Абонемент КЗК «АМБ» ще раз ДЯКУЄ всім користувачам, колегам, партнерам бібліотеки і вітає всіх з Всесвітнім Днем «ДЯКУЮ»!

/Files/images/IMG_0160.JPG/Files/images/IMG_0164.JPG/Files/images/IMG_0166.JPG/Files/images/IMG_20190111_103804.jpg/Files/images/IMG_20190111_100524.jpg