Тематична полиця «Вони першими ринулись у бій» до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

2018-12-14

/Files/images/f/ДЕНЬ ЛІКВІДАТОРА.jpg32 роки минуло від найбільшої у світі техногенної катастрофи. Чорнобиль став символом нашої спільної біди, незліченних втрат, чорною смугою пройшов по долях мільйонів наших співгромадян. З метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму «героїв Чорнобиля», Президент України встановив День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відзначається щорічно 14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Бібліотекар кафедри юнацтва Людмила Зінов’єва підготувала тематичну полицю до Дня ліквідатора «Вони першими ринулись у бій». Користувачі бібліотеки дізналися про причини та жахливі наслідки аварії на ЧАЕС, подвиг 28 ліквідаторів, які першими прийняли на себе вогонь; переглянули книги, фото, спогади добровольців, художні твори, присвячені трагічній сторінці нашої історії. Подвиг людей, які ціною свого життя усували наслідки трагічної аварії на Чорнобильській атомній електричній станції, вічно буде жити в нашій пам’яті.