Новорічні цікавинки «Новий Рік – вітає всіх»

2018-12-21

/Files/images/PC210097.JPG

Новий рік і Різдво самі улюблені і довгоочікувані свята, та радісний час як для дорослих , так і дітей.

Передноворічні дні – це дні наповнені особливою атмосферою, гарним настроєм і вірою в чарівництво. Приємний і цікавий час, коли всі купують подарунки для своїх любимих, думають про те, як будуть святкувати, складають меню, а найголовніше наряджають ялинку і прикрашають своє житло свічами, ліхтариками й різдвяними вінками

У кожного народу свої традиції святкування Нового року і нам завжди цікаво й забавно дізнаватися наприклад, про італійську Фею Бефане, фінського Йоулупукки або бельгійського Синтерклааса. А що вже говорити про Санта Клаусу, який в останні роки знайомий нашим малятам так само добре, як Дід Мороз зі Снігуркою. Однак і в нас є свої, не менш цікаві традиції, що йдуть корінням до сивої давнини.

Саме про традиції, яку вибрати ялинку, що подарувати, та приготувати на новорічний стіл, як не постраждати від надмірностей застілля на свята, як святкувати, чим задобрити головний символ 2019 року ( свинку), сценарії проведення новорічних свят, поздоровлення. Про все це можна дізнатись відвідавши Інформаційно – краєзнавчий відділ КЗК «Апостолівська міська бібліотека» та зацікавити свій погляд на новорічних цікавинках (виставці) «НОВИЙ РІК –ВІТАЄ ВСІХ» , яку люб’язно оформила для відвідувачів провідний бібліотекар відділу Байрак Л.І. . де пропонується цікава, захоплююча інформація про довгоочікуване свято Новий Рік.

Шановні відвідувачі, користувачі, дякуємо Вам, що були з нами в 2018 році , до нових зустрічей в прийдешньому 2019 році.

Щиро і сердечно вітаємо ВАС з НОВИМ 2019 РОКОМ, та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

Хай Новий Рік добробут Ваш покращить,

Щоб гроші в Вас були і втілювалися мрії.

Хай все в родині буде якнайкраще,

Здійсняться сподівання і надії

Енергії, здоров’я Вам міцного

Щоб свято за столом й в душі було,

А ми ще обіцяємо до цього

Вам забезпечить затишок й тепло!

/Files/images/PC200092.JPG