Музична вітальня «Брати Майбороди – з піснею в серці»

2018-11-28

/Files/images/IMG_20181128_124056.png /Files/images/IMG_7432.JPGВ КЗК «АМБ» до музичної вітальні завітали члени клубу «В колі друзів» на захід «Брати Майбороди – з піснею в серці», присвячений 100 –річчю від дня народження Платона Іларіоновича Майбороди, українського композитора, педагога, 105-річчю від дня народження Георгія Іларіоновича Майбороди, українського композитора, 100-річчю створення Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. Майбороди.

Народилися знамениті брати в один день - 1 грудня, із різницею у п’ять років. Старший Георгій — автор опер «Тарас Шевченко», «Ярослав Мудрий», вокально–симфонічної поеми «Запорожці», молодший Платон — пісень «Київський вальс», «Пісня про рушник», «Ми підем, де трави похилі», «Пісня про вчительку» і багатьох інших. Твори Платона та Георгія Майбород не випадково стали супутниками життя людсь­ких поколінь.

Про життєвий та творчий шлях видатних діячів української музичної культури учасники заходу дізналися з розповіді бібліотекаря відділу обслуговування Тимошенко В.С. Під час заходу лунали записи пісень, романсів, уривки класичних музичних творів Георгія та Платона Майбород. Слухачі насолоджувалася відомими мелодіями, де панує чисте кохання і любов до рідної землі.

/Files/images/IMG_7435.png