Відео – година «Технологія геноциду. Голодомор 1933 року» до Дня пам’яті жертв голодоморів

2018-11-23

/Files/images/IMG_7416.JPG/Files/images/IMG_7398.JPG/Files/images/IMG_7414.JPG/Files/images/IMG_7384.JPG/Files/images/IMG_7393 1.jpg

85 років тому мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей, мільйони наших рідних і близьких були без жалю винищені Голодомором. Тоталітарний комуністичний режим свідомо спланував і здійснив терор нашого народу голодом, який міг зупинити життя всієї нації. З метою вшанування пам’яті тих, хто загинув від голодоморів в Україні, в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» 23 листопада 2018 року було проведено відео – годину «Технологія геноциду. Голодомор 1933року», підготовлену бібліотекарем кафедри юнацтва Л.Зінов’євою для учнів 10 класу загальноосвітньої школи №1 (педагог – організатор Гілічук І.Р.) Учні дізналися, щов цьому році День пам’яті жертв голодоморів відзначається 24 листопада; про причини, масштаби та наслідки голодомору в Україні; факти голоду в Апостолівському районі на основі архівних документів та зачитали розповіді свідків тих страшних подій. Присутні переглянули фрагменти документальних стрічок «Голодомор 1932 - 1933 років в Україні», «Голодомор 1932 – 1933 годов», «Голодомори в Україні» та книги, які висвітлюють події тих страшних років. Кожна з цих сторінок - сльози, біль, людські страждання, безліч смертей і страшний геноцид українського народу. Особливо виділяються «Національна книга пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років в Україні. Дніпропетровська область» із списками померлих і постраждалих жителів та «Чорна книга України» - збірник документів, архівних матеріалів, листів, доповідей, статей, досліджень. Присутні вшанували cвітлу пам’ять померлих хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Жертвам голодомору 1932 – 1933». Мільйони людей, які загинули голодною смертю, не можуть безслідно розчинися у часі і просторі. Про них пам’ятатимемо ми, хто вижив, їх діти та онуки.