Виставка однієї книги «Дельцы» до 140–річчя від дня народження американського письменника Ептона Білла Сінклера

2018-09-20

/Files/images/f/синклер.jpgЕптон Білл Сінклер-молодший (20.09.1878 – 25.11.1968) — американський письменник, що випустив більше 90 книг в різних жанрах, один із стовпів викривальної журналістики і соціалістичний діяч, отримав визнання і популярність в першій половині XX століття; очолював громадський рух під гаслом «Покінчимо з бідністю в Каліфорнії!» (намагався вирішити проблеми безробіття шляхом організацій кооперативних виробництв на занедбаних підприємствах). Пропонуємо читачам КЗК «АМБ» звернути увагу на виставку однієї книги «Дельцы», підготовлену бібліотекарем кафедри юнацтва Л.Зінов’євою до 140–річчя від дня народження американського письменника Ептона Білла Сінклера.