«Скарбниці національного надбання» (засідання народознавчого клубу "Криниченька")

2018-10-26

/Files/images/PA250044.JPG

Накопичуючи набуте протягом багатьох тисячоліть, українці дбайливо зберігають все, що називається пам'яттю народною. Це - традиції, звичаї, обряди, пісні, говірки, вироби народних промислів та твори мистецтва - все те, що є національним культурним надбанням.

З метою дбайливого збирання і охорони всього набутого багатьма поколіннями створено музеї, що є важливими осередками популяризації національної культури.

25 жовтня до інформаційно-краєзнавчого відділу КЗК «Апостолівська міська бібліотека» були запрошені постійні учасники народознавчого клубу «Криниченька» учні 9-А класу ЗШ № 3 (класний керівник Присяжна С.А.) на відео-подорож «Скарбниці національного надбання». Мета заходу - виховання поваги до культурної спадщини нашого народу, бажання плекати, примножувати надбання та традиції українців. У ході цікавої інформації присутні ознайомилися з музеями України як національним надбанням країни, розширили знання про різні види мистецтва, що представлені у музейних залах. Ведучі разом із дітьми здійснили відео-подорож по визначних музеях України:

v Державний музей українського народного декоративного мистецтва;

v Національний музей Тараса Шевченка;

v Музей культурної спадщини

Наприкінці зустрічі учням був запропонований тематичний перегляд літератури «Екскурс музеями України», де були представлені книжкові видання з даної тематики. Підготували та провели тематичне засідання клубу провідний бібліотекар Байрак Л.І. та бібліограф Демченко В.А.

Унікальні скарбниці нашого національного надбання потрібно берегти, розвивати, примножувати та знати.

/Files/images/PA250050.JPG