« Картинними галереями України » (до Дня художника )

2018-10-11

/Files/images/hudojnik/PA100036.JPG

«Картини живуть своїм власним життям, народженим душею художника»

Вінсент Ван Гог

Мистецтво – це вічний пошук, вічна боротьба за освоєння нового життєвого матеріалу до того ж новими зображальними засобами , це одвічне жадання художника сказати глядачеві своє оригінальне, вагоме слово, поділитися з ним своїми думками й переживаннями.

Творчість провідних майстрів художників, перейнята любов’ю до землі, до людини, до краю.

У кожному творі майстра – свій багатий почуттями світ, яскраво виражений і притаманний індивідуальній манері.

Напередодні Дня художника , який Цьогоріч святкують 14 жовтня в інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» провідним бібліотекарем Байрак Л.І. підготовлено книжково – ілюстраційну виставку «Картинними галереями України» (до Дня художника), де кожен бажаючий, небайдужий до прекрасного художнього мистецтва може поринути в чаруючий світ українських художників. На виставці представлені живописні творчі доробки українських майстринь - художниць Марфи Тимченко, Катерини Білокур, Тетяни Яблонської, художників Петра Обаля, Миколи Роздана, династії художників Саєнків та інших.

Віртуально є можливість ознайомитися з мистецькими репродукціями українського живопису, переглянувши книжкові видання про художні музеї , де зібрані унікальні видання, живописні шедеври українських художників.

Завдяки самобутності, високій майстерності художників і цілісності національної ідеї, втіленої в пейзажах, картинах, репродукціях, твори українських митців увійшли до золотої скарбниці національного мистецтва і стали яскравою сторінкою у книзі світового мистецтва.

Запрошуємо відвідати нашу виставку в інформаційно – краєзнавчому відділі , яка буде функціонувати протягом двох тижнів, та поринути в дивовижний світ художнього мистецтва.

Вітаємо художників – аматорів нашої місцевості зі святом! Бажаємо здоров’я, творчого натхнення, мистецьких доробків та шанувальників неперевершеного художнього мистецтва.