Мистецька вітальня «Художній дивосвіт» (до Дня художника)

2018-10-05

/Files/images/20181005_144854.jpg /Files/images/20181005_144515.jpg/Files/images/20181004_163418.jpg/Files/images/20181004_160546.jpg

Так швидко промайнуло безтурботне літо з його приємними сонячними днями, новими враженнями та знайомствами, незвичайними подорожами та неперевершеним відпочинком. І ось вересневий дзвоник ознаменував початок нового навчального року, всього через місяць (7.10) – День вчителя, а згодом (14.10) – і День художника. Попереду незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання та нових звершень. Піднесено і радісно зустріли цьогоріч свято учні класу образотворчого мистецтва КНЗ «Апостолівська міська школа естетичного виховання», викладач Єгай О.С. Гарний настрій, веселі посмішки, теплу атмосферу створила бібліотекар кафедри юнацтва КЗК «Апостолівська міська бібліотека» Людмила Зінов’єва, яка завітала 5 жовтня до юних художників та організувала мистецьку вітальню «Художній дивосвіт». Вона радо привітала квітами з подарунком викладача з Днем вчителя, а вихованців - з Днем художника; побажала всім високих досягнень у навчанні та творчості, міцної дружби, цікавих уроків та перемог у всеукраїнських – міжнародних конкурсах – фестивалях! Діти почули про образотворче мистецтво, всесвітньо відомих художників, історію українського живопису; показали різні грані своєї майстерності: володіння пензлем і олівцем, кольором і формою; винахідливість, фантазію; знання історії і теорії мистецтва, відповіли на питання вікторини та відгадали загадки. Приємним сюрпризом для учнів став «солодкий стіл» із лимонадом, тортом та цукерками. Під час заходу користувачі ознайомилися із виставкою-переглядом "На хвилях творчості та мистецтва" - спеціально підібраною та рекомендованою тематичною літературою. Свято минуло, та в пам’яті всіх його учасників залишиться незабутня згадка – неймовірний калейдоскоп вражень, що з’єднав у єдиній мозаїці кольори, ритми і позитивні емоції.