« Ці забавні тварини» (До Всесвітнього дня тварин)

2018-10-03

/Files/images/PA030297.JPG

Тварини – чудо природи.

4 жовтня — прекрасний привід проявити любов до братів наших менших, адже саме в цей день відзначають Усесвітній день тварин. Це свято представників природоохоронних організацій та звичайних людей.

У Флоренції (Італія) в 1931 році відбувся Міжнародний конгрес прихильників руху захисту прав тварин.

4 жовтня (1226 р) — день пам'яті Франциска Ассізького, якого католики вважають покровителем тварин.

Ідея проведення подібного дня прижилася по всьому світу і в 2008 році різні заходи, присвячені цій даті, пройшли вже в 66 країнах світу.

Спілки захисту тварин багатьох країн світу заявили про свою готовність щорічно у жовтні організовувати спеціальні акції, культурно – освітні програми з метою підвищення активності суспільства з захисту тварин.

Вони закликають людей відмовитися від необдуманого знищення тварин заради задоволення своїх далеко не найголовніших потреб.

В інформаційно–краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» провідним бібліотекарем відділу Байрак Л.І. було підготовлено бібліогід «Ці забавні тварини», що включає книжкові видання, журнальні публікації про різноманітний, захоплюючий тваринний світ.

Різноманітність тваринного світу загальновідомий факт. З-поміж нього хочеться виділити домашніх тварин, як категорію залежних від людей, які можуть стати частиною сім’ї, де отримуватимуть всі необхідні умови для життя, але в той же час можуть стати об'єктом жорстокості та знущань.

Усесвітній день тварин покликаний нагадати людям про їхню відповідальність за тварин, об’єднувати зусилля людей у збереженні тваринного світу нашої планети, та захисті їхніх прав.

Не забувайте про те, що ми одна велика сім’я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі.

Будьте небайдужі до тваринного світу. Не соромтесь проявляти свою доброту.

/Files/images/PA030303.JPG