Книжкова виставка «Це нашої історії сторінки» (до Дня партизанської слави)

2018-09-11

/Files/images/IMG_20180919_113033.jpg/Files/images/IMG_20180919_084704.jpg

Відповідно до Указу Президента України з 2001 року 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. З нагоди відзначення Дня партизанської слави на абонементі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» організовано книжкову виставку «Це нашої історії сторінки». Мета цієї виставки показати мужність та героїзм партизанських загонів та підпільних організацій у роки Другої Світової війни, які здійснили неоцінений внесок у наближенні Великої Перемоги над нацизмом. Користувачі бібліотеки зможуть ознайомитися з документальною та художньою літературою, що присвячена даній тематиці.

Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників діяли в тилу ворога на окупованій території. Однією з перших баз партизанської боротьби у 1941 році на півдні України були дніпровські плавні, які розташовані в Апостолівському і Нікопольському районах нашої області та сусідніх Запорізької і Херсонської областей.

У День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками. Ми з великою вдячністю говоримо про їх мужність, стійкість та самовідданість.