Парад книг «Лев Толстой: ідейно – естетичні пошуки» (до 190 – річчя від дня народження відомого письменника)

2018-09-12

/Files/images/толстой.jpg

Лев Миколайович Толстой (09.09.1828 – 20.11.1910) – філософ, драматург, що подарував нам свою спадщину, талановита людина, чиїми романами зачитуються не тільки дорослі, а й школярі. Кому невідомі такі твори, як «Війна і мир», «Воскресіння», автобіографічна трилогія «Дитинство», «Отроцтво», «Юність» або ж «Анна Кареніна»? Напевно, складно знайти людину, яка б не була знайома з творчістю одного із найвідоміших російських письменників, який брав участь в обороні Севастополя. Л.Толстой – просвітитель, публіцист, релігійний мислитель, його авторитетний погляд послужив причиною виникнення нової релігійно-моральної течії в Росії — толстовства. Письменник, ще за життя визнаний очільником російської літератури. Творчість Льва Толстого ознаменувала новий етап у російському та світовому реалізмі, виступивши містком між класичним романом XIX століття та літературою XX століття. Лев Толстой сильно вплинув на еволюцію європейського гуманізму, а також на розвиток реалістичних традицій у світовій літературі. Твори Льва Толстого багаторазово екранізувались та інсценувались у СРСР і за його кордоном; його п'єси ставились на сценах усього світу. Тож запрошуємо користувачів КЗК «АМБ» детальніше познайомитися з творами письменника, підготовленими бібліотекарем кафедри юнацтва Л.Зінов’євою з нагоди 190 – річчя від дня народження відомого письменника Лева Миколайовича Толстого. До Вашої уваги – «парад книг» «Лев Толстой: ідейно – естетичні пошуки».