"Що ти знаєш про книгу?" (бібліотечний урок)

2018-08-28

/Files/images/DSCN2928.JPG

Дорогі друзі! Задумайтесь, яке місце у вашому житті займає хороша книжка. Герої ваших улюблених книжок поруч з вами. Вони дуже різні: розумні, хоробрі, добрі та чесні. Книжкові герої завжди ведуть вас із собою. І так буде весь час: і дорослими станете, а з вами назавжди залишать­ся ваші друзі - герої улюблених книжок. Людство навіть пам’ятники поставило своїм улюбленим героям. У США стоять на п’єдесталі два хлопчики - ви їх знаєте. Це Том Сойєр та Гек Фін. У Франції ви можете побачити пам’ятник сміливому Д’Артаньяну, герою «Трьох мушкетерів». В Італії на вас чекає довгоносий Піноккіо - старший брат Буратіно. А в Данії, у Копенгагенському порту, дивиться на море ніжна Русалочка, героїня каз­ки Г.К. Андерсена. Герої улюблених книг нади­хають нас у житті, вчать бути добрими, чуйними, справедливими.

28 серпня в інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» бібліографом Демченко В.А. було проведено бібліотечний урок «Що ти знаєш про книгу?» для учнів 8-А класу Апостолівської ЗШ І-ІІІ ст. №3. Мета уроку - розширення знань учнів відомостями про виникнення книжки, її структуру та основні елементи; формування бібліотечно-бібліографічних, книгознавчих вмінь та навичок; з допомогою практичних завдань перевірити набуті знання про книгу та вміння користуватися нею; виховати любов і шанобливе ставлення до книги.

Прослухавши інформацію про бібліотеки та книги, які містяться в них, учні отримали пам’ятки читача. Активну участь діти приймали у вікторинах та тематичних іграх, розгадували загадки та зачитували анекдоти.

Книга прикрашає наше життя, робить його змістовним. У дитинстві книга допомагає пізнати світ казки, фантазії. У підлітковому віці книга - порадник, читання - основа успішного навчання, підручник - основний робочий інструмент учня. Тож запрошуємо всіх бажаючих доторкнутися до чудового світу книжок!