«Творчі висоти незабутніх авторів»

2018-07-11

/Files/images/P7110273.JPG

Липень місяць насичений різноманітними подіями, народознавчими святами, ювілейними літературними датами письменників, поетів, як українських так і зарубіжних.

Ювілейні дати письменника В.С. Пікуля та поета , сценариста Є.О.Євтушенка об’єднує те, що вони народилися в липневий місяць. З приводу 90-річчя від дня народження письменника В.С.Пікуля, та 85-річчя від дня народження поета та сценариста Є.О.Євтушенка в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» в інформаційно – краєзнавчому відділі провідним бібліотекарем Байрак Л.І. організовано літературний калейдоскоп «Творчі висоти незабутніх авторів».

Автори незабутніх творів дійсно бувають незабутні.

Наш літературний калейдоскоп ознайомить з багатогранною творчістю Пікуля В.С. такими творами, як «Честь имею», «Из тупика», «Каторга», «Живая связь времен» , «Невидимки» та іншими історичними романами письменника. Прихильникам творчості Є.О.Євтушенка до вподобу будуть поетичні збірочки прекрасних, чудових віршів поета.

Тож будемо раді ознайомити Вас, шановні відвідувачі, користувачі з призабутими історичними книгами, та поезією цих прекрасних авторів.

Знайомтеся, захоплюйтеся , читайте!

Кiлькiсть переглядiв: 52

Коментарi