Тематичний перегляд літератури «Шлях до Конституції»

2018-06-25

/Files/images/День Конституції.JPG

28 червня День Конституції України

Конституція України прийнята Верховною Радою 28 червня 1996 року. Конституція – це не лише Закон законів, це серце, ядро розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

З нагоди відзначення Дня Конституції України на кафедрі юнацтва комунального закладу культури «Апостолівська міська бібліотека» до уваги читачів підготовлено тематичний перегляд літератури «Шлях до Конституції», з якої можна дізнатися про історію створення першої демократичної Конституції Пилипа Орлика, ознайомитися з процесом створення нині діючої Конституції, дізнатися про свої права, свободи і обов’язки, які надає оберіг державності і демократії - Конституція України.