Розгорнута книжкова полиця «Поетичне слово пам’ять береже» (До 80- ти річчя від дня народження С.Р. Бурлакова, поета Дніпропетровщини)

2018-06-20

/Files/images/P6200265.JPG

«Народе мій, тобі, твоїй основі,

Я степом присягаюсь і Дніпром!...»

Відомому українському поетові, котрий живе і творчо працює в місті Дніпро, Сергієві Бурлакові виповнилося у ці червневі дні - 80 років .

Народився 21 червня 1938 року в селі Білогорівка Лисичанського ( тепер Попаснянського ) району Луганської області. Закінчив філологічний факультет Дніпропетровського державного університету. Працював у видавництві «Промінь», очолював Дніпропетровські письменницьку організацію, викладав у Придніпровській академії будівництва та архітектури.

У поетові Сергієві Бурлакові вдало поєдналися лірико – романтичні настрої і наукова жага – докопатися до найсокровенніших таємниць художнього слова. Крім поезії, поет активно займається проблемами охорони довкілля в Західному Донбасі та на Криворіжжі. В творчому добутку поета десятки книг, багато нагород за літературну діяльність. Його чистий, потужний голос і сьогодні дзвенить чесно і щиро.

Нагороджений орденом та Почесною Грамотою Президії Верховної Ради України, призер в номінації «Поезія» обласного патріотичного літературного конкурсу ім. Валер’яна Підмогильного.

Автор поетичних збірок «Трояндові світання», «Русло», «Сфери», «Бистрина»,»Доброчин», та багатьох інших.

З нагоди ювілейної дати поета краєзнавця в інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» провідним бібліотекарем Байрак Л.І. оформлено розгорнуту книжкову полицю «Поетичне слово пам’ять береже» . Завітавши до відділу бібліотеки кожен зацікавлений бажаючий має можливість ознайомитися з викладкою біографічних та творчих матеріалів про життєпис та шлях у поезію нашого поета - краєзнавця Сергія Бурлакова .