Година спілкування «Дерево сильне корінням, а людина – друзями» (до Міжнародного дня друзів)

2018-06-06

/Files/images/пп.pngЖиве спілкування важливе як ніколи, воно допомагає людині не розчинитися у масі колективної свідомості, зберегти свою суть, залишитись цільною особистістю.

Наша бібліотека дорожить не лише книгами, а і своїми користувачами. Ми намагаємось зацікавлювати наших відвідувачів книжковим фондом та різноманітними виставками, культурно-масовими заходами. З нагоди Міжнародного дня друзів в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» відбулася година спілкування«Дерево сильне корінням, а людина – друзями».

/Files/images/uuu.png

До бібліотеки було запрошено членів клубу «В колі друзів» постійних відвідувачів бібліотеки, які вже давно стали один для одного добрими друзями. В нашій країні Міжнародний день друзів вважається неофіційною датою, але привід для її створення не втрачає актуальності і набуває популярності. Бо воно було створене для того щоб нагадати людству про важливість друзів, навчити цінувати вірність і опору, яку нам надають ці люди. Це свято дає можливість ще раз поспілкуватися і привітати тих людей, які поділяють з нами приємні і важкі моменти життя. Адже, як говорив Сократ, без дружби ніяке спілкування між людьми не має цінності. 9 червня – свято всіх однокласників, одногрупників, співпрацівників, закоханих пар, батьків з дітьми. Всі можуть бути справжніми друзями. Ї сьогодні їх день.

На заході говорили про роль друзів в житті людини, що головне в ній, як вона цінувалася в різні епохи, які літературні герої є зразком вірної, справжньої дружби. Кожен навів приклад з власного життя.

Ми вітаємо всіх наших користувачів з Днем друзів. Бажаємо, щоб справжня дружба не розчинялася в часі і не губилася в кілометрах. Нехай в будь-якій складній ситуації на допомогу поспішить вірний друг, нехай друзі завжди залишаються добрими супутниками на життєвому шляху.

Бажаємо Вам всіх благ і нехай Ваша дружба ніколи не зникне! Зі святом Вас, друзі!