«Молодіжне свято» (До Дня молоді)

2018-06-06

/Files/images/P6050260.JPG

/Files/images/P6050223.JPG

Дорога в молодість завжди святкова,

Вона зваблива, мов чарівний спів,

Вона в душі мов пісня веселкова,

І нам видніється з усіх світів!

Дорога в молодість, мов по криниці,

Цей неповторний, щедрий долі дар

Черпай снагу з цілющої скарбниці

І не втрачай довіку юних чар!

Святкування Дня молоді в Україні затверджене Указом Президента нашої держави від 22 червня 1994 року. ( На той час Президент Леонід Кравчук).

Та насправді історія українського Дня молоді почалася ще задовго до здобуття нашою країною незалежності у часи Радянського Союзу. 7 лютого 1958 року Президіум Верховної Ради СРСР затвердив «День радянської молоді», який відзначали останньої неділі червня.

Оскільки День молоді не має чіткої дати, щороку число молодіжних гулянь змінюється. Проте незмінними лишаються веселощі, гарний настрій та дух свободи, притаманний гарячим серцям, осяяним теплим літнім сонцем, сповненим надій, світлих мрій та найкращих сподівань.

Цьогоріч День молоді відзначається 24 червня. День молоді символізує юність, енергію, початок, запал, натхнення, самоствердження й активність молодих людей на шляху їхнього розвитку, дорослішання і становлення, як особистості. Адже молодь – це невтомний двигун прогресу, майбутнє країни, джерело дерзань, пошуків, неспокою і реалізації найсміливіших сподівань. Тож традиція дати свята всіх молодих людей збереглася і до наших днів.

5 червня до КЗК «Апостолівська міська бібліотека» до відділу абонементу були запрошені учні 8-« Б» класу ЗШ №1 разом з вчителем Єгоровою Г.Д. на конкурсну – розважальну програму «Молодіжне свято» , яке було приурочене до Дня молоді в Україні та Дня молодіжних і дитячих громадських організацій. Ведучі заходу бібліотекар кафедри юнацтва Зінов’єва Л.Г. та провідний бібліотекар інформаційно – краєзнавчого відділу Байрак Л.І. цікаво і змістовно провели свято. Учні весело та з задоволенням розповідали про своє «хобі» , приймали активну участь у вікторинах та різноманітних конкурсах ,таких як «Найбільш незвичайний рінгтон», «Хто швидше вип’є сік через соломинку», «Дружба», та інших. Проявили уміння, кмітливість , мислення відповідаючи на запитання веселої вікторини «Найбільший розумний». Самих активних, ерудійних , кмітливих, які проявили свої знання та вміння в конкурсах та вікторинах було нагороджено солодкими призами. На закінчення веселого свята всі присутні сфотографувались на згадку біля виставки «Квіти – сонця барви на землі», а ведучі побажали молоді щасливого літнього відпочинку та до нових зустрічей в новому навчальному році.

Музичне супроводження заходу забезпечував Коваль А.М.

Вітаємо молодь зі святом!

/Files/images/P6050248.JPG

/Files/images/P6050242.JPG