Історична полиця «Іван Богун – лицар, полковник, герой» (до 400-річчя від дня народження Івана Федоровича Богуна)

2018-05-21

/Files/images/богун.png

Аби вшанувати пам’ять мудрого полководця, відважного козака та легендарну особистість, котра прикрашає своєю могутньою постаттю сторінки історії України в КЗК «АМБ» оформлено історичну полицю «Іван Богун – лицар, полковник, герой» (до 400-річчя від дня народження Івана Федоровича Богуна, українського військового і державного діяча, козацького полководця).

Талант полководця, численні бойові перемоги та любов до Батьківщини зробили з Івана Богуна легенду ще за життя. Вороги його боялись, а союзники поважали та шанували. Тож вивчаючи історію, знаючи та шануючи славетних лицарів України, ми таким чином виховуємо в собі найкращі патріотичні риси.

Всі бажаючі мають можливість оглянути книги на полиці, представлені міською бібліотекою, в тому числі нові надходження, що розповідають про національно-визвольну боротьбу українського народу в XVII ст. та роль Івана Богуна в ній.