«Барвистими стежинами рідного міста» (до 225-річчя від дня заснування м. Апостолове – адміністративного центру. Засідання народознавчого клубу «Криниченька»)

2018-05-24

/Files/images/P5230193.JPG

23 травня в інформаційно-краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» було проведено чергове засідання народознавчого клубу «Криниченька» з учнями 8-А класу ЗШ № 3 (класний керівник Присяжна С.А.). Тема історичного відео-екскурсу «Барвистими стежинами рідного міста» була присвячена 225-річниці від дня його заснування. У ході заходу учні ознайомилися з особливостями виникнення та становленням міста Апостолове, його історією, традиціями, особливостями культурної інфраструктури, почесними громадянами міста та їхніми заслугами, розширили знання про пам’ятні скульптури та монументи. З допомогою відео-слайдів ведучі мали змогу наочно продемонструвати історичні зміни, які відбувалися в місті з минулих часів до теперішніх.

Активну участь учні приймали в квітково-пелюстковій вікторині з історії міста, а також деякі з них розповіли про свою вулицю і бачення її в майбутньому найкращою.

/Files/images/P5230198.JPG/Files/images/P5230200.JPG

Цікавий захід, який підготували і провели працівники інформаційно-краєзнавчого відділу Байрак Л.І. та Демченко В.А. супроводжувався піснями, декламуванням віршів та відео переглядом з історії заснування міста. На закінчення зустрічі присутні сфотографувалися біля книжково-документальної виставки «Квітни рідне місто на добро і злагоду».

/Files/images/P5230202.JPG

Квітуча, сонячна Апостолівщина

Ти мов перлина степова

Вражаєш, радуєш, милуєш

Завжди привітна, милозвучна, запашна

Ти надихаєш нас на працю

Об’єднуєш закохані серця

Даруєш нам ти лише щастя

Нехай же світлим буде наше майбуття!

Вітаємо всіх з ювілеєм міста!!