«Квітни рідне місто на добро і злагоду» (До 225 – ти річчя заснування м. Апостолове)

2018-05-21

/Files/images/P5200188.JPG

1793 - 2018

Крізь століття хай мчить тебе степ на долонях,

Хай тобі посміхається світлая доля.

Я закохана в тебе, рідне місто моє!

Тут, здається , й зозулька голосніше кує…

Я безмежно люблю й твої вулиці, місто,

Тут для мене початок моєї Вітчизни!

О.Василенко

2018 рік – особливий рік для мальовничого міста Апостолове.

Апостолівщина – золота, чарівна сторона, земля увінчана пишним колоссям, рястом, зеленню закосичена. Скільки ніжних і ласкавих слів придумали люди, щоб висловити свою гарячу любов до рідного краю, де ми живемо.

Міста народжуються так само, як люди, вони ростуть, досягають зрілості, старіють. Цього року наше рідне місто відзначає 225 років від дня свого заснування.

Історія міста далека і близька у водночас. Наша маленька батьківщина – любий серцю край – красивий і неповторний, край мужніх, сильних і працелюбних людей, край сіячів, поетів і музикантів. Бачив він злети і падіння, був у найтяжчих випробовуваннях, але знаходив у собі сили і натхнення, щоб встати з руїн та попелу та заново відроджуватись.

З приводу історичної ювілейної дати в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» в інформаційно – краєзнавчому відділі провідним бібліотекарем Байрак Л.І. підготовлена виставка «Квітни рідне місто на добро і злагоду» де кожен відвідувач зможе здійснити оглядову екскурсію та поринути думками в історичний екскурс заснування рідної Апостолівщини.

Дана виставка ознайомить містян з матеріалами історичного минулого нашого міста з моменту його заснування.

Міста, як і люди мають свою біографію, притаманну їм долю й історію. І подібно людським, долі міст сповнені бурхливих подій, трагічних і яскравих водночас. Про роки бурхливих воєнних років та воїнів – визволителів нашого міста можна дізнатися з книг розміщених на виставці.

Люди найдорожчий скарб нашого міста. Історія міста відображена через призму добрих справ, його видатних мешканців.

Ми гордимося своїми земляками , почесними громадянами міста, що отримали це високе звання за трудову діяльність про яких розповість нам книжка - брошура «Почесні громадяни міста Апостолове».

На виставці можна знайти цікаві матеріали про пам’ятки історії та культури нашого краю , скарби Апостолівського району, звернути увагу на світлини адміністративних споруд минулого часу.

Наше місто багате людьми з невичерпним джерелом творчості, джерелом натхнення, яке притаманне поетам, співакам, які описують, оспівують, розповідають про свою любов до нього.

Погляд зацікавленого відвідувача привернуть увагу поетичні збірочки поетів нашого міста, а також декори наших місцевих майстринь Пінчук Римми та Філіппової Ольги, які люб’язно пре доставили нам деякі свої вироби.

Тож запрошуємо відвідувачів, користувачів, містян нашого міста до інформаційно – краєзнавчого відділу та ознайомитися з історичним минулим та теперішнім сьогоденням нашого рідного міста!

Вітаємо всіх зі святом рідного міста!

З Днем народження, моє Апостолове!

З Днем народження прекрасне місто

Хай лунає завжди над тобою

Пісня щастя, злагоди й добра!

Апостолівської землі свята перлина

Окраса молодої України!

Апостолове - місто щастя і добра

Нехай Господь тебе благословить.

А Ангел Божий захистить!