«Неосяжний світ фантастичних пригод» (Виставка одного жанру)

2018-05-16

/Files/images/P5150177.JPG

Фантастика єднає всіх людей на планеті, нагадуючи їм, що коли вони раптом зустрінуться в космосі, то їх зблизить те , що вони земляни. Такий собі планетарний патріотизм. Те саме стосується людей, які люблять читати фантастику, відчувають її смак, і поважають тих, хто має уяву. Від уяви до відкриттів один крок.

Великі винахідники й мандрівники в дитинстві любили фантастику й вона вплинула на їхній вибір у житті.

Розмаїття жанрів художньої літератури досить різноманітне. Це класика, детективи, пригоди, фантастика.

Тож прихильникам літератури фантастичного світу запропонована в в інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» виставка одного жанру «Неосяжний світ фантастичних пригод», підготовлена провідним бібліотекарем відділу Байрак Л.І. Читачі – любителі цієї тематики мають змогу в час функціонування даної виставки підібрати до душі собі книги таких авторів як Роберта Хайнлайна, Глен Кука, Гарри Гарисона, Сергія Синякіна, та інших авторів фантастичних творів.

Запрошуємо до нашого відділу всіх читачів небайдужих до фантастичних пригодницьких творів.