Урок – реквієм «Атомне століття раною горить» (до 32- ї річниці Чорнобильської трагедії)

2018-04-24

/Files/images/DSC_2591.JPG /Files/images/DSC_2581.JPG/Files/images/DSC_2586.JPGЧОРНОБИЛЬ… БІЛЬ І ПАМ'ЯТЬ ВІЧНІ!

В пам’яті українського народу день 26 квітня – синонім чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити із нашої пам’яті – неможливо. Цього дня весь світ схиляє голову в пам'ять жертвам Чорнобильської катастрофи. 24 квітня 2018 року бібліотекар кафедри юнацтва КЗК «Апостолівська міська бібліотека» Л.Зінов'єва завітала до Апостолівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 і провела урок – реквієм «Атомне століття раною горить» до 32- ї річниці Чорнобильської трагедії. Учні ознайомилися з незабутньою сторінкою нашого минулого, коли стався вибух на 4-му енергоблоці ЧАЕС, дізналися про причини та жахливі наслідки аварії, побачили трагічні документальні кадри 1986 року та відеоролик «Героям Чорнобиля присвячується», почули про подвиг ліквідаторів – чорнобильців, вшанували хвилиною мовчання тих, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія та запалили свічки пам’яті. Присутні також переглянули виставку «Чорнобиль…Біль і пам'ять вічні», оформлену бібліотекарем абонементу КЗК «АМБ» В.Тимошенко, в якій зібрані книги, фото, спогади добровольців, художні твори, присвячені трагічній сторінці нашої історії.