книжкова полиця «Смішного слова чарівник» (до 110 –ї річниці від дня народження Степана Олійника)

2018-04-03

/Files/images/ОЛІЙНИК.jpg

До 110 –ї річниці від дня народження Степана Олійника на абонементі КЗК "Апостолівська міська бібліотека" оформлено книжкову полицю «Смішного слова чарівник». Степан Іванович Олійник (1908–1982)– відомий український поет, обдарування і талант якого на повну силу виявився в гуморі і сатирі. Поет–гуморист, сатирик, він майже чотири десятиліття віддав праці в літературі і понад п'ять десятиріч – журналістиці. Боровся за ствердження добра і правди, чесності й благородства. Без його творчого доробку неможливо уявити українську літературу. Український пересмішник, котрий говорив мовою Езопа, аби затаврувати ганьбою здирників, ледарів, чинуш. Чи не тому твори Степана Івановича й досі актуальні, хоча минуло багато часу, як його не стало. В цьому Ви можете пересвідчитись переглянувши книги представлені на полиці.