«Ясний великдень на Землі» (До свята Великодня)

2018-04-02

/Files/images/P4020153.JPG

Великдень – найбільше християнське свято. Цей день має ще одну назву – Пасха.

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов.

Великдень – одне із шанованих свят, яке відзначають щороку в Світлу Неділю на весні. У цей день освячують паски, писанки і крашанки.

Провідний бібліотекар Байрак Л.І. організувала викладку літератури і газетно – журнальних публікацій та провела коментований перегляд літератури для колег про історію Великодня, писанки, її обрядове значення, символіку кольору та орнаменту. Ознайомила із рецептами випікання пасок та приготування страв, які містяться на сторінках періодичних видань.

/Files/images/DSCF4492.JPG

Щоб згадати пов’язані з Великоднем сімейні звичаї, історію та традиції цього свята пропонуємо відвідувачам завітати до інформаційно – краєзнавчого відділу КЗК «Апостолівська міська бібліотека» на перегляд народознавчої виставки «Ясний великдень на Землі».

Працівники відділу вітають всіх щиро зі святом Великодня!!!

Хай сповнює душу краса Великодня

І радість оселиться в серці сьогодні!

Хай милують око веснянії квіти,

І будуть щасливі дорослі та діти!!

Христос Воскрес!