« Цінність життя і здоров’я» (До Всесвітнього Дня здоров’я)

2018-04-02

/Files/images/P4010152.JPG

7 квітня Міжнародне товариство відзначає Всесвітній день здоров’я. Це свято було засновано на честь Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Людина завжди прагнула до зміцнення свого здоров’я, збільшення сили, спритності, витривалості. Проте, незважаючи на величезні успіхи медицини та поліпшення умов життя, кількість хворих неухильно збільшується, а тривалість життя зменшується. Зменшується фізичне навантаження і збільшується нервово – емоційне напруження. Погіршуються екологічні умови, в яких знаходиться сучасна людина.

Людина, поки відчуває себе здоровою, не втрачає сил і часу для підтримки здоров’я. Одне з народних прислів’їв говорить «Доки здоров’я служить, то чоловік не тужить». І дійсно це так, тому що генератором життєвих сил у людини є – здоров’я.

За здоров’я треба боротися. Бути здоровим – означає бути веселим, життєрадісним з надією зустрічати новий день, почувати себе по – справжньому щасливим.

Інформаційно – краєзнавчий відділ запрошує відвідувачів ознайомитися з інформаційно – тематичним оглядом «Цінність життя і здоров’я» підготовлений провідним бібліотекарем відділу Байрак Л.І. Бажаючі мають змогу переглянути книжкові та періодичні видання про здоровий спосіб життя.

Пізнавальні, змістовні матеріали розкриють інформацію про загартування свого організму, про режим праці та відпочинку, раціональне, дієтичне, харчування людини. На тематичному огляді заслуговує уваги серія журналів «Будьмо здорові», на сторінках якого можна ознайомиться з такими публікаціями як « Печінка – перша лінія оборони», «Лікування суглобів», « Природа на допомогу серцю» та багато інших, цікавих повідомлень для нашого здоров’я. Один із журналів цієї серії повністю включає тематику «Справжній мед; як вибрати?» , та властивості лікування бджоло продуктами.

На жаль, людина сьогодні звикла сподіватися не на захисні сили свого організму, а на могутність медицини. Але академік Амосов стверджував: «Щоб бути здоровим потрібні власні зусилля, постійні і значні, замінити їх не можна нічим».

Безумовно, здоров’я – це найкращий подарунок природи, однак про нього треба весь час думати і дбати.

Запрошуємо завітати до нашого відділу бібліотеки та знайти для свого здорового «смаку» цікаві повідомлення для підтримки свого здоров’я. Будьте здорові завжди!

Запрошуємо завітати до нашого відділу та знайти