Виставка – ювілей «Світ пригод Майна Ріда» до 200 – річчя від дня народження англійського письменника

2018-03-29

/Files/images/f/IMG_5638.JPG Томас Майн Рід (4 квітня 1818 - 22 жовтень 1883) — англійський письменник, автор пригодницьких романів і творів для дітей та юнацтва, частина з яких була опублікована під псевдонімом «Капітан Майн Рід». Письменник отримав освіту в Белфасті і в 1840 році виїхав до США в пошуках пригод. В якості журналіста брав участь у Мексиканській війні 1846-1848 рр., подіям якої присвячений його перший роман «Вільні стрілки» (1850). Більшість його творів, такі як «Білий вождь», «Мисливці за скальпами», «Квартеронка», «Оцеола, вождь семінолів», «Морське вовченя», засновані на пригодах Ріда в США. У 1865 році виходить роман письменника «Вершник без голови», що приніс автору неймовірну популярність. З нагоди відзначення 200 – річчя від дня народження відомого англійського письменника бібліотекарем кафедри юнацтва оформлена виставка – ювілей «Світ пригод Майна Ріда», з якою ми запрошуємо познайомитися наших користувачів.