«2018 – Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

2018-03-23

/Files/images/f/_MG_5608 1.jpgПрезидент України Петро Порошенко 14 листопада 2017 року підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який сприяє формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав. Міністерство юстиції, виступило ініціатором запуску цього проекту. Завдяки реалізації проекту українці отримують інформацію про свої права, а також вчаться використовувати ці права і, за необхідності, захищати їх. З метою підвищення правової культури та свідомості підлітків 23 березня 2018 року на кафедрі юнацтва комунального закладу культури «Апостолівська міська бібліотека» відбулася інформина «2018 – Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 9-А класу Апостолівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1. На захід було запрошено головного спеціаліста Апостолівського бюро безоплатної правової допомоги Мазну Інну Петрівну, яка надала інформацію про вищезазначений проект та його слоган: «ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!», розповіла про адміністративну та кримінальну відповідальність підлітків, три основних принципи спілкування з поліцейськими «Не провокуй! Не тікай! Не бійся!», права дітей та порядок звернення за безоплатною правовою допомогою.