Тематична поличка «Хвороба з підступними наслідками» до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

2018-03-23

/Files/images/f/IMG_5616.JPG

Щороку 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. У цей день світова спільнота звертає увагу населення планети на серйозну проблему сучасності, що становить загрозу здоров’ю людей в усьому світі. Загальна кількість хворих на туберкульоз у світі становить понад 60 млн., щорічно близько 3 млн. людей помирає внаслідок цього захворюваня. Так, наприклад, в одній тільки Україні у 1990р. померло від недугу 4212 хворих, а вже у 2000р. – 10992 чол. В рамках Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом на кафедрі юнацтва КЗК «Апостоліська міська бібліотека» оформлено тематичну поличку «Хвороба з підступними наслідками». Користувачам запропонована інформація про туберкульоз, його симптоми; фактори, які сприяють на захворювання; поради, як захистити себе та своїх близьких від цієї хвороби; до якого лікаря звернутися, коли помітиш тривожні ознаки. Ці дані допоможуть своєчасно прийняти рішення, від якого залежить здоров’я і навіть життя. Адже туберкульоз – це інфекційна, соціально небезпечна хвороба, що передається в 95% випадків повітряно-крапельним шляхом, яка вимагає тривалого комплексного лікування. Головне – вчасно звернутися по допомогу. І слід запам’ятати, що наше здоров’я – у наших руках!