Книжкова виставка "Книжкові новинки"

2018-03-14

/Files/images/Нові книги.jpg

Неабияке задоволення приносять нові книги, коли надходять в бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство. Нещодавно книжкові фонди КЗК «Апостолівська міська бібліотека» поповнилися широким асортиментом книг. Це сучасна, художня, пізнавальна література. Серед нових надходжень твори Юрія Винничука «Аптекар», «Діви ночі», «Лютеція», Мирослава Дочинця «Мафтей. Книга написана сухим пером» , Любко Дереша «Спустошення», Марини та Сергія Дяченків, Сергія Жадана «Інтернат», Макса Кідрука «Зазирни у мої сни», «Любов і піраньї», Андрія Кокотюхи «Червоні», Андрія Куркова «Шенгенська історія», Володимира Лиса «Діва млинища», Сергія Лойко «Рейс», Насті Мельниченко «Я не боюся сказати…», Олега Сенцова «Купіть книгу – вона смішна», Кузьми Скрябіна «Я, Шонік і Шпіцберген», Людмили Таран «Крила Магдалини», Олеся Ульяненка «Син тіні», Василя Шкляра «Чорне сонце», Дж. Мартіна «Гра престолів», «Буря мечів», «Бенкет круків», Дж. Толкіна «Володар Перснів», «Гобіт, або Туди і звідти», «Сильмариліон» та інші.
Запрошуємо шанувальників і любителів книги до бібліотеки, тут ви зможете підшукати для себе книги на будь-який смак!!!