Книжкова полиця «Український вчений, якого порівнюють з Ньютоном і Ейнштейном» (до 155-річчя від дня народження Володимира Івановича Вернадського)

2018-03-06

/Files/images/IMG_20180315_161558.jpg

В КЗК «Апостолівська міська бібліотека» розгорнуто книжкову виставку «Український вчений, якого порівнюють з Ньютоном і Ейнштейном» до 155-річчя від дня народження Володимира Івановича Вернадського - видатного вченого-натураліста, мислителя, мінералога, основоположника геохімії, радіогеології, вчення про біосферу і ноосферу, організатора науки, першого президента Української академії наук, якого визнано в Україні «Людиною ХХ ст..» Це людина, яка допомогла знайти істину у розумінні середовища, що оточує нас, сприймати закони природи. Вернадський не лише вчений всесвітнього масштабу, а й один з найвизначніших мислителів XX століття. Поєднання науки й філософії було для нього справою життя, покликанням.

На виставці представлено матеріали про В. Вернадського, які висвітлюють життєвий і творчий шлях геніального вченого.