Всеукраїнського літературно – мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною», присвяченому видатній поетесі Олені Телізі.

2018-02-26

/Files/images/f/IMG_5438.JPG/Files/images/f/IMG_5415.JPG

ВІДБІРКОВИЙ ТУР

24 лютого 2018 року в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» ( далі – бібліотека) було проведено відбірковий тур Всеукраїнського літературно – мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною» (далі – Конкурс), присвяченого видатній українській поетесі, громадському діячу, справжній патріотці України Олені Телізі, яка стала на шлях безкомпромісної боротьби за визволення своєї нації з поневолення, як фізичного так і духовного; тісно співпрацювало у культурно-освітній референтурі ОУН разом з соратником Олегом Кандибою – Ольжичем; мужньо і героїчно пройшла життєвий шлях, який привів її до Пантеону Героїв, адже фашисти розстріляли її разом з чоловіком Михайлом у Бабиному Яру. Мужні характери, героїчні події наших предків мають захоплювати і давати натхнення сучасникам, а особливо молоді, бо це пам'ять про боротьбу і приклад для наслідування. Тому з метою популяризації творчості відомої української поетеси Олени Теліги серед широкої громадськості та національного - патріотичного виховання молоді засобами українського поетичного слова і музики, були підготовлені учні Апостолівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 ( І номінація ). Старшокласники продекламували твори Олени Теліги: «Не треба слів» - Величко Ольвія,10-Б кл.; «Пломінний день» - Лушин Артем, 11-А кл.; «Весняне» - Вихристюк Аліна, 10-Б кл.; «Літо» - Новопольська Даша, 11-А кл.; «Гострі очі розкриті в морок» - Геруцький Антон, 11-А кл. Журі у складі директора бібліотеки Лимаренко В.Є., методиста Мацак С.А., бібліотекаря абонементу Тимошенко В.С., бібліотекаря кафедри юнацтва Зінов’євої Л.Г., вчителя зарубіжної літератури Апоостолівської ЗШ І – ІІІ ступенів № 1 Бут Л.С. визначили переможців, які поїдуть до м. Дніпра та візьмуть участь в обласному турі Конкурсу, який відбудеться 17 березня в Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді ім.М.Свєтлова. До уваги користувачів бібліотеки - інстоляція – книжкова виставка, присвячена життю та творчості Олени Іванівни Теліги (Шовгенівої).