«Немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти» (до Дня прояву доброти)

2018-02-15

/Files/images/P2150025.JPG

«Криниця без води – просто яма, людина без доброти – сама тільки оболонка»

(Народна мудрість)

Найвища наука життя – мудрість. А найвища мудрість – бути добрим. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі і біді – це завжди було в характері нашого українського народу.

У наших традиціях споконвіку зберігалась звичка поділитися з бідним, дати притулок подорожньому, допомогти немічному, хворому, заступитися за беззахисного і скривдженого. Все це прояви та ознаки доброти.

Година моральності «Немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти» до Дня прояву доброти була проведена провідним бібліотекарем Байрак Л.І. в інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» для учнів 8-Б класу ЗОШ № 3 разом із вчителем Ясковець Н.П.. У ході заходу школярі довідалися від ведучої цікаву інформацію про добро, милосердя, основні безцінні риси характеру та найбільші людські цінності, які проявляються не тільки до людей, а й до живих істот.

Захід супроводжувався декламуванням учнями віршів, переглядом відео-кліпів та пісень про прояви доброти.

Добро спішіть творити, люди.

Воно, як сонце, зігріва,

В добрі нам всім зручніше буде,

Без нього затишку нема.

/Files/images/P2150030.JPG