• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Книжкова виставка «Павло Загребельний – кращий український письменник сучасності»

Книжкова виставка «Павло Загребельний – кращий український письменник сучасності»

2018-02-05

/Files/images/загребельний.JPG

5 лютого на абонементі КЗК «АМБ» було оформлено книжкову виставку «Павло Загребельний – кращий український письменник сучасності». Книги представлені на виставці мають на меті зосередити увагу присутніх на особистості Метра української літератури, людини з голубиною душею, його неповторною сутністю та його творчостю.
Павло Загребельний понад сорок років працював в українській прозі. За цей час вийшло близько двадцяти його романів. Один із них — «Розгін» відзначено Державною премією СРСР, два — «Первоміст» і «Смерть у Києві» — Державною премією УРСР ім. Т. Г. Шевченка. У 2004 році нагороджений званням Героя України .

Твори Павла Загребельного – це думи й роздуми про народ від давнини до сучасності, про людей, які прагнуть від життя дива, шукають його і знаходять, втрачають або нівечать, творять його в муках і любові. Письменник веде діалог з історією, розмову з людиною, відчуває її голос, до якого можна доторкнутися. Твори високо оцінені критикою, мають широке читацьке визнання, Загребельний один із найпопулярніших сьогодні українських письменників. Він залишив нам у спадщину величезний скарб – свої творіння і цим збагатив українську літературу.

В одному із творів письменник написав: «У всі віки людина прагнула перетворити світ і шукати істину, і справжня література намагалась це показати. Коли мене питають, що роблять мої герої, я відповідаю: як і я сам, вони шукають істину.» (П. Загребельний, «Неложними устами»)

П. Загребельний вважав себе щасливою людиною, говорячи: «Я щасливий, бо мене читають».

Тож пізнаймо глибше і ми творчий набуток письменника – прозаїка Павла Загребельного. Читаймо його твори.

Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi