• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Виставка – спогад «Вічно і поіменно в наших серцях» ( До 74 – річчя визволення Апостолівщини від нацистських окупантів)

Виставка – спогад «Вічно і поіменно в наших серцях» ( До 74 – річчя визволення Апостолівщини від нацистських окупантів)

2018-02-01

/Files/images/P2010018.JPG

Біля братських могил

Не рідшає стрій -

Кличе Вічний вогонь,

Плин років не порушить…

Хоча знову поменшало

Срібних сивин,

В серці пам’ять живе,

Зігріваючи душі

Пам’ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя.

5 лютого - 74 роки тому була звільнена наша рідна Апостолівщина від нацистських окупантів військами 3-го Українського фронту.

Спливають десятиріччя, але ми завжди з глибокою шаною згадуємо героїв, які ціною власного життя виборювали мир та спокій на нашій Апостолівській землі.

Вічна вам слава за те, що відстояли свободу і честь, незалежність нашої Батьківщини, зуміли здолати потужний натиск ворога при звільнені нашого рідного міста у лютому 1944 року.

Ваш подвиг завжди буде прикладом служіння Вітчизні , взірцем патріотизму і самопожертви заради миру на землі.

З нагоди цієї дати визволення та вшанування воїнів – ветеранів війни нашого краю в інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» для інформаційного ознайомлення підготовлена виставка – спогад «Вічно і поіменно в наших серцях».

Ознайомившись з виставкою відвідувачі мають можливість згадати трагічні сторінки воєнного лихоліття з книжкових видань, спогади ветеранів з газетних публікацій минулих років, переглянути фотоальбом «Вони визволяли рідне місто».

Виставка діятиме до середини лютого, тому кожен зацікавлений відвідувач, учнівська молодь мають змогу зробити зупинку біля виставки та пригадати події про визволення нашої Апостолівщини від окупантів, та згадати прізвища героїв – визволителів нашого краю.

В ці лютневі дні ми вшановуємо воїнів – визволителів, доблесних захисників рідної землі, які відстояли її у битвах, принесли волю і мир.

Вони – наша гордість і слава. Велич їхнього подвигу непідвладна часу. Пам’ять про воїнів – визволителів назавжди залишиться в наших серцях

Земний їм уклін і вдячність!

Кiлькiсть переглядiв: 75

Коментарi