Літературний вечір «Твою красу я переллю в пісні...» (до 120-річчя від дня народження В.М.Сосюри)

2018-01-31

/Files/images/сосюра.jpg

Багатогранній творчості, складній долі Володимира Сосюри з нагоди 120-річчя від дня його народження, в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» було проведено літературний вечір «Твою красу я переллю в пісні...» з членами клубу «В колі друзів». Володимир Сосюра (06.01.1898 – 08.01.1965) - відомий український письменник, поет-лірик, перекладач, автор поетичної сповіді «Любіть Україну» та автобіографічного роману «Третя рота». Близько шістдесяти поетичних збірок, десятки поем - це безмежний світ Володимира Сосюри, це історія, пережита в любові й ненависті, радості й журбі. Про життєвий шлях і особисту трагедію поета розповіла бібліотекар абонементу Тимошенко В.С. Присутні переглянули відео, слухали лірику поета, а також лунали пісні на його вірші. Щирість, задушевність, яскрава образність, звернення до найсокровенніших людських почуттів – основні риси поетичної спадщини Володимира Сосюри, якого справедливо називають одним із найтонших ліриків української літератури ХХ століття.