2018-01-24

/Files/images/f/P1240015.JPG Виставка – ім’я

25 січня виповнюється 80 років від дня народження талановитого барда, письменника Володимира Семеновича Висоцького.

Творчість Володимира Висоцького, що сприяла ширшому визнанню авторської пісні, побічно допомогла становленню радянської рок – музики. Мотиви пісень Висоцького трапляються у творчості пізніших бардів і рок – поетів. Пам’яті Висоцького присвятили вірші й пісні такі автори, як

Б. Ахмадуліна, О.Башлачов, Ю.Візбор, А.Вознесенський, Є.Євтушенко, Ю.Лоза, А.Макаревич, Л. Філатов та інші.

З нагоди річниці цієї цікавої, неперевершеної людини в інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» підготовлено провідним бібліотекарем виставку – ім’я «Актор, письменник, талановитий бард» (до 80 – ти річчя від дня народження В.С. Висоцького).

Шанувальники творчого шляху мають можливість пригадати талановиту людину, яка в свій життєвий час радувала своєю акторської, музичною та письменницькою майстерністю. На виставці представлена різноманітна книжково – періодична інформація, де кожен зацікавлений має змогу ознайомитися з викладкою літератури про цікаві факти біографії видатного актора, барда, письменника.